لیست قیمت صندلی آمفی تئاتر

لیست قیمت صندلی آمفی تئاتر


ما در این صفحه قیمت صندلی آمفی تئاتر را اعلام می کنیم
در این بخش قیمت صندلی سینمایی اطلاع رسانی می شود


ما در مبلمان سورین صندلی های همایش متنوعی داریم. هر کدام از این صندلی ها با توجه به مدل و مواد تشکیل دهنده دارای قیمت های متفاوتی می باشند. آنچه که مهم است تفاوت قیمت صندلی های آمفی تئاتر با توجه به اجزای اضافه شده بر روی صندلی است.

قیمت صندلی آمفی تئاتر به مواردی همچون روکش صندلی و نوع و جنس آن و همچنین افزوده شدن قسمت هایی همچون دسته تحریر ، استفاده یا عدم استفاده از MDF و چوب یا ABS و همینطور یراق آلات و نوع فوم و رنگ و مواردی مثل کیفیت ساخت و ظرافت طراحی وابسته است.

لیست قیمت صندلی آمفی تئاتر

استعلام قیمت انواع صندلی سینمایی و همایش و آمفی تئاتر

استعلام قیمت صندلی آمفی تئاتر و سینمایی و همایش

لازم به ذکر است در صورت ذکر نشدن قیمت هر یک از صندلی ها می توانید با شماره شرکت جهت استعلام قیمت صندلی آمفی تئاتر تماس حاصل نمایید.

قسمت عقبی پشتی و زیرین کفی صندلی

قسمت عقبی پشتی و زیرین کفی صندلی میتواند از جنس چوب راش یا چوب توسکا و یا MDF 16 میلیمتری باشد. همچنین میتواند از ABS که از جنس پلاستیک فشرده است نیز باشد. انتگرال نیز که شامل دسته صندلی از جنس پلاستیک فشرده میشود میتواند در قیمت صندلی آمفی تئاتر تاثیر داشته باشد.

پروفیل استفاده شده در صندلی همایشی

پروفیل استفاده شده در صندلی می تواند در قیمت تمام شده صندلی تاثیرگذار باشد. پروفیل سنگین ساوه با توجه به مرغوبیت و جنس بسیار خوب در صندلی ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

افزوده شدن دسته تحریر و مواردی از این نظیر نیز می توانند باعث افزایش قیمت صندلی سینمایی گردند.

روکش صندلی و تاثیر آن در قیمت تمام شده

روکش صندلی آمفی تئاتر از عوامل تاثیرگذار و مهم در قیمت تمام شده صندلی می باشد. صندلی های همایش با روکش هایی از جنس چرم و پارچه تولید می شوند. با توجه به اینکه هر کدام از این ها دارای مرغوبیت ها و کیفیت های متفاوتی در انواع مختلف خود هستند. این مورد بر روی قیمت تمام شده صندلی آمفی تئاتر به شدت تاثیرگذار خواهد بود.

فوم استفاده شده در صندلی

فوم گرم از فوم سرد ارزانتر است و دوام و پایداری کمتری نیز نسبت به فوم سرد دارد. بنابراین یکی از اوامل تغییر قیمت صندلی های سینمایی نوع فوم آنهاست.