درباره ما

درباره مبلمان سینمایی سورین [سورین فرنیچر] بیشتر بدانید


نام برند ما مبلمان سینمایی سورین است
و به انگلیسی سورین فرنیچر تلفظ می شود


ما در مبلمان سینمایی سورین برای سالن های آمفی تئاتری، انواع صندلی آمفی تئاتر، صندلی سینمایی، صندلی تاشو سالن همایش و صندلی سالن کنفرانس را تولید می کنیم. همچنین در بخش دکوراسیون اداری انواع صندلی اداری، صندلی ریاست، صندلی مدیریتی، صندلی کارمندی، صندلی آموزشی و صندلی سالن های اجتماعات را تولید می کنیم.

در بخش طراحی و تجهیز سالن های آمفی تئاتر، سالن سینما، سالن همایش، سالن کنفرانس و انواع سالن های اداری نیز ما از برترین شرکت ها در طراحی و اجرای زودهنگام و با کیفیت هستیم. ما تامین کننده و مجری تمامی ادوات مورد نیاز سالن های آمفی تئاتر از جمله سیستم های صوت و تصویر هستیم.

انواع صندلی آمفی تئاتر


تولید کننده انواع صندلی آمفی تئاتر
و صندلی تاشو سینمایی هستیم

صندلی سینمایی : نوعی صندلی آمفی تئاتر است که برای سالن های سینما و آمفی تئاتر استفاده می شود.
صندلی کنفرانس : از انواع صندلی اداری است که برای سالن های کنفرانس مورد استفاده قرار می گیرد.
صندلی تاشو : تقریبا تمامی انواع صندلی آمفی تئاتر تولید شده توسط شرکت مبلمان سینمایی سورین بصورت تاشو می باشند.
صندلی دسته تحریر : به صندلی هایی که دارای قسمت تحریر برای نگارش هستند صندلی تحریر دسته دار گفته می شود.

انواع صندلی اداری و آموزشی


تولید کننده انواع صندلی اداری
و انواع صندلی آموزشی هستیم

صندلی اداری : شامل انواع صندلی مدیریتی ، صندلی ریاست ، صندلی کارمندی و صندلی های مورد نیاز ادارات و سازمان ها می باشد.
صندلی مدیریتی : نوعی صندلی اداری می باشد که برای اتاق مدیریت و قسمت های نیازمند به صندلی راحت مورد استفاده قرار می گیرد.
صندلی آموزشی : شامل انواع صندلی مورد نیاز مدارس و دانشگاه ها و محیط های آموزشی می شود.
صندلی سالن اجتماعات : از انواع صندلی اداری است که برای سالن اجتماعات دانشگاه ها و مدارس مورد استفاده قرار میگیرد.

پیشینه شرکت مبلمان سینمایی سورین

اندیشه، هنر و تجربه را به خدمت گرفته ایم

تولید انواع مبلمان اداری و صندلی سینمایی

شرکت مبلمان سینمایی سورین با بیش از یک دهه تجربه در امر تولید مبلمان اداری و صندلی سینمایی با کادری مجرب و متعهد فعالیت نموده است. بکارگیری ماشین آلات بروز و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه با قالب بندی و طرح های متنوع، ما را به یک برند با کیفیت تبدیل کرده است.

کمپانی ما با تاکید بر تولید خلاقانه و بومی توانسته است محصولاتی متنوع و با کیفیت و با هزینه بسیار مناسب برای مصرف کننده گان تولید نماید. تلاش ما در شرکت مبلمان سینمایی سورین بر این بوده که از تمام امکانات لازم استفاده کرده و گامی جدی در رونق تولید ملی بنا نهیم.

ما با تحقیق و تجربه توانسته ایم محصولاتی تولید کنیم که با افتخار مورد استفاده بزرگ ترین و برترین شرکت ها و ادارات و سازمان ها قرار گیرد و پس از گذشت سالها رضایت خاطر مشتریان گرامی را در بر داشته باشد.

صندلی آمفی تئاتر، مبلمان سینمایی، صندلی سالن همایش، صندلی سالن کنفرانس، صندلی سالن اجتماعات، مبلمان اداری، صندلی مدیریت، صندلی کارمندی، صندلی ریاست

طراحی و تجهیز سالن های همایش و اداری

شرکت مبلمان سینمایی سورین طراح و تجهیز کننده سالن های آمفی تئاتر، سالن های کنفرانس و محیط های اداری می باشد. ما تمامی مراحل ساخت و تجهیز سالن ها را از صفر تا صد به انجام میرسانیم.

طراحی سه بعدی، تجهیز سالن ها، سیستم های صوت و تصویر، نورپردازی حرفه ای و همه موارد مورد نیاز سال های همایش و آمفی تئاتر و سینما و سالن های کنفرانس و محیط های اداری در زمینه کاری ما قرار دارند. تمامی پرسنل مبلمان سینمایی سورین، افرادی برجسته و خلاق و در زمینه کاری خود صاحب فن می باشند و متعهد به انجام با کیفیت کار و جلب رضایت مشتریان می باشند.

مشاوره طراحی و اجرا، دکوراتیو سالن سینما و آمفی تئاتر، تولید و ساخت صندلی سالنی سینما، تولید و ساخت صندلی ویژه آمفی تئاتر، تامین تجهیزات صوت و تصویر، نورپردازی سالن سینما، دکوراسیون سالن آمفی تئاتر، تولید و ساخت انواع پرده اتوماتیک سالن، آکوستیک و اتاق مونیتورینگ، دیوارکوب سالن سینما، پارکت و کفپوش سینما و آمفی تئاتر، سقف کاذب سالن سینما و آمفی تئاتر، تهیه و تجهیز سیستم مداربسته